Feels Like Home

  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Feels Like Home Berlijn appartement van 35 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Latina van Berlijn binnen 3 km van de Zegezuil. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 1 slaapkamer.

Het appartement biedt 2 badkamers aan. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

Deze accommodatie is biedt een ingerichte kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement is op circa 10-minuten rijafstand van de Holocaust Gedenkstätte en op circa 15-minuten rijafstand van het Deutsches Technikmuseum. Feels Like Home appartement heeft een welgelegen locatie net om de hoek bij Bayerischer Platz metrostation. De accommodatie is binnen 200-meter afstand van U Bayerischer Platz bushalte en binnen 7 km van Berlin Ostbahnhof treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Feels Like Home Berlijn
Great 1-Room Loft
Mobiele prijsaanbieding

Great 1-Room Loft

8.8
Fantastisch 30 beoordelingen
281 m van de accommodatie
USD 226 USD 203
per nacht
Apartments Leonardo
Mobiele prijsaanbieding

Apartments Leonardo

7.6
Goed 16 beoordelingen
709 m van de accommodatie
USD 101 USD 91
per nacht
Huge-Elegant-Art 5 Beds Flat In Schoeneberg
Mobiele prijsaanbieding

Huge-Elegant-Art 5 Beds Flat In Schoeneberg

9.2
Schitterend 19 beoordelingen
744 m van de accommodatie
USD 637 USD 573
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Berlin Brandenburg
    26 km

    Treinstations

    Berlin Südkreuz Train Station
    2,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer1234
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Feels Like Home appartement gelegen?
      Feels Like Home appartement is in de wijk Latina van Berlijn gesitueerd, binnen 4 km van de Holocaust Gedenkstätte.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Feels Like Home appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Feels Like Home appartement zijn onder andere de Zegezuil, de Holocaust Gedenkstätte, het Deutsches Technikmuseum.
    • Hoeveel kost het om bij Feels Like Home appartement te verblijven?
      Een overnachting in Feels Like Home appartement kost €204.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Ousies en Robbengatter restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Feels Like Home appartement?
      Bij Feels Like Home appartement kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster.
    • Wat is de afmeting van Feels Like Home appartement?
      Feels Like Home appartement meet 42 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Berlin Brandenburg
    26 km

    Treinstations

    Berlin Südkreuz Train Station
    2,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht

    Krijg uw persoonlijke aanbieding

    Welke hotel in Berlijn is voor mij geschikt?

    Leren kennen
    Feels Like Home Berlijn

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten